piątek, 31 sierpnia 2012

KONKURS ("Siostra twojej siostry")

Lato dobiega końca, proszę państwa. Znakiem tego jest nie tylko coraz bardziej jesienne ciepełko, ale i stosik interesujących tytułów i premier, czekających nas we wrześniu i ostatnim kwartale roku (świata?). A zaczynamy już dzisiaj - sezon otwiera film, o którym słów kilka poniżej i który stał się pretekstem do zorganizowania tego, co wszyscy lubimy najbardziej - konkursu z nagrodami:) Do rzeczy więc.

Pytanie konkursowe:

Do kogo należał domek letniskowy, w którym zawiązuje się akcja  filmu "Siostra twojej siostry"? 

Odpowiedzi ślijcie na adres: apetyt-na-film@tlen.pl do poniedziałku (3 września), do godziny 20. Rozstrzygnięcie konkursu - jeszcze tego samego wieczoru. 

Nagrodą w konkursie są 3 podwójne wejściówki na dowolny seans filmu "Siostra twojej siostry" (reż. Lynn Shelton) w kinie Muranów w Warszawie, ważne przez tydzień od opublikowania wyników konkursu.Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”) w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. 

Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać?

Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

Konkurs zorganizowany został we współpracy z Gutek Film - dystrybutorem filmu i fundatorem nagród.

Powodzenia:)
2 komentarze:

  1. Trochę do Warszawy mi daleko więc raczej sobie odpuszczę :)) Chciałem Cię poinformować, że twój blog został nominowany w konkursie na najlepszy blog z okazji Dnia Bloga (oczywiście przeze mnie na mojej stronce). Najlepiej jakbyś poinformowała o tym swoich czytelników, bo nagroda jest warta zachodu - miesięczna reklama na Filmowym Abecadle :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie przed chwilą u Ciebie byłam i widziałam - bardzo mi miło:)

      Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.