środa, 9 stycznia 2013

KONKURS ("Uwodziciel")

Zimno, zimno, zimno. Przydałoby się coś na rozgrzewkę. Coś jak... konkurs? A, tak! I to z gorrrącą, kuszącą nagrodą. To co, dacie się uwieść?:)

Pytanie konkursowe:

Na motywach czyjej powieści Declan Donnellan i Nick Ormerod nakręcili w ubiegłym roku film Uwodziciel (Bel Ami) z Robertem Pattinsonem w roli głównej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: apetyt-na-film@tlen.pl do niedzieli (13 stycznia) do godziny 19. Wyniki jeszcze tego samego dnia.

Nagrodą w konkursie jest płyta DVD z filmem Uwodziciel.


Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce uda mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z nich i sięgnąć po władzę, o jakiej zawsze marzył. Jednak w mieście, w którym seks jest siłą, a sława prawdziwą obsesją - wszystko ma swoją cenę...

Konkurs organizowany jest we współpracy z Lubię Filmy (fanpage znajdziecie tutaj). 

Powodzenia!6 komentarzy:

 1. Ciekawy konkurs - mam ochotę na obejrzenie "Uwodziciela". Wysłałam odpowiedź. Mam nadzieję, że poszczęści mi się. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiałam usunąć komentarz zawierający odpowiedź. Simply, proszę o ponowne jej wysłanie, ale na podany adres mailowy, nie tutaj:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli wygrałem... Żartowałem, ja wcale nie chcę tego filmu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja z ciekawości obejrzałabym ten film ponieważ,zdania co do tego filmu są bardzo podzielone.Odpowiedź wysłana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Klapserko...a o której będą wyniki i gdzie?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.