niedziela, 13 stycznia 2013

Rozstrzygnięcie konkursu "Uwodziciel"

Uwieść się daliście, bez wątpienia. Pytanie: komu? Umie Thurman, Christinie Ricci, Kristen Scott Thomas, krwiożerczemu Robertowi Pattinsonowi? Aaa, że mojemu blogowi, tak? No, to rozumiem. Dobrze, bez wstępów o niczym. Spieszę podziękować za zainteresowanie i udział w konkursie, każdemu, bez wyjątku. Tym bardziej, że wszyscy, wszyściusieńcy, odpowiedzieliście poprawnie. To lubię!

Nagroda w konkursie, zorganizowanym we współpracy z Lubię filmy - płyta DVD z filmem Uwodziciel - wędruje do osoby (mniemam, że płci męskiej, sic!), która nadesłał a odpowiedź z następującego adresu:

irekg1@gazeta.pl

Gratuluję serdecznie i życzę miłego seansu! Czekam na maila z  danymi osobowymi (imię i nazwisko) oraz adresem, na który powędruje nagroda.

Pozostałych zapraszam do udziału w kolejnym konkursie, a w międzyczasie do zaglądania na bloga, oczywiście. Do końca lutego pojawi się tu mnóstwo nowości filmowych, głównie tytułów nominowanych do najważniejszych filmowych nagród, a uwiecznieniem recenzji będzie - tak jak w ubiegłym roku - relacja z rozdania Oscarów. Jeśli więc chcecie być na bieżąco, wiedzieć, co trzeba bezwzględnie zobaczyć, a co należy omijać szerokim łukiem - wiecie, gdzie mnie znaleźć. XoXo:)


2 komentarze:

  1. ja na pewno tu zajrzę. Bardzo podoba mi się blog i sposób, w który piszesz :)

    zapraszam do zalajkowania stronki na fb http://www.facebook.com/pages/Kino-strefa/392985100792120?ref=hl

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.