niedziela, 21 lipca 2013

KONKURS ("360. Połączeni")

Lato w pełni. W kinach tradycyjnie sezon ogórkowy (choć nieco wprawdzie mniejszy niż zwykle, bo kilka ciekawych tytułów się zdarzyło i jeszcze się pewnie zdarzy), w plenerach rozstawiają się projektory, by napoić spragnione taniego lub niedrogiego oglądania miejskie towarzystwo, telewizja uparcie sięga po sprawdzone powtórki, a Wy i tak uciekacie nad zalewy i grzejecie się w słońcu. I słusznie, od tego są wakacje. Żebyście jednak tak zupełnie nie oderwali się od prawdziwego świata, mam dla Was mały, zorganizowany wspólnie z Kino Świat konkurs. Pytanie jak zwykle banalne, a do wygrania filmowa wycieczka po europejskich stolicach w doborowym towarzystwie Rachel Weisz, Jude'a Lawa, Anthony'ego Hopkinsa i wielu innych zacnych, niezupełnie znanych aktorów. Pobawicie się?


Pytanie konkursowe brzmi następująco:

Na podstawie jakiego utworu literackiego powstał scenariusz filmu 360. Połączeni? Na jego tytuł i nazwisko autora czekam pod adresem apetyt-na-film@tlen.pl do czwartku (25.07), do godz. 19. Wyniki jeszcze tego samego wieczoru. 

Nagród w konkursie jest sztuk 3 i są to DVD z filmem Fernando Meirellesa 360. Połączeni, ufundowane przez dystrybutora filmu - Kino Świat.

Tradycyjnie, zapraszam na fanpage (tutaj), gdzie do zakończenia konkursu pojawiać się będą małe podpowiedzi:)

360 to nowoczesna i stylowa panorama związków międzyludzkich, które składają się na wyrazisty, pełen napięcia i autentycznych wzruszeń obraz miłości w XXI wieku. Decyzja przystojnego biznesmena, który zdoła oprzeć się pokusie i pozostaje wierny swojej żonie, wywołuje nieoczekiwaną serię zdarzeń, mających miejsce w tak odległych od siebie zakątkach świata, jak Wiedeń, Paryż, Londyn, Bratysława, Rio i Denver. Każdy z bohaterów zaskakującego 360 przeżywa chwile miłosnych uniesień i dotkliwych dramatów, które równoważy zadziwiająca dawka ironii losu i humoru sytuacyjnego (opis dystrybutora).

Powodzenia!


4 komentarze:

  1. wysłane, może mi się poszczęści tym razem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie wysłałam odpowiedź i czekam na wyniki :-)

    Agnieszka Zemlik

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.