poniedziałek, 12 sierpnia 2013

KONKURS "ENEMEF S-F"

Wiem, znowu. Nic jednak nie poradzę na to, że uwielbiam Was rozpieszczać:) i gdy tylko mam coś dla Was, od razu chcę się podzielić. Tym razem rzecz szczególnie atrakcyjna dla nocnych marków i wielbicieli filmowych maratonów. Jeśli nie macie planów na najbliższą piątkową noc i chcielibyście spędzić ją w kinie na spotkaniu z sci-fi, to zapraszam do zabawy.

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na Noc S-F w Multikinie (16.08) w poniższych miastach:

KRAKÓW - 2 podwójne zaproszenia
KIELCE - 2 podwójne zaproszenia
WARSZAWA (Ursynów) - 2 podwójne zaproszenia
WARSZAWA (Targówek) - 1 podwójne zaproszenie
WROCŁAW (Arkady) - 1 podwójne zaproszenie
WROCŁAW (Pasaż Grunwaldzki) - 1 podwójne zaproszenie
ELBLĄG - 1 podwójne zaproszenie

Pytanie konkursowe:

Dwa z czterech tytułów, które będą wyświetlane na najbliższym ENEMEF-ie, łączy osoba reżysera. O kim mowa i których filmów dotyczy pytanie?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres apetyt-na-film@tlen.pl do czwartku, do godz. 20:00, koniecznie z dopiskiem, do którego Multikina chcecie się wybrać (miasto). Rozstrzygnięcie konkursu jeszcze tego samego wieczoru. 

Oczywiście, nie ma żadnego obowiązku mnie (po)kochać i przesyłać tej miłości dowody, ale jeśli polubicie mnie na FB (o, tutaj), to spotka Was w życiu dużo szczęścia (mówię Wam). Profilu Multikina (tu) i projektu ENEMEF (tu) lubić też nie musicie, ale to wyłącznie dlatego, że zapewne już to robicie*. Gdyby jednak nie, to za ich uprzejmość i hojność, zawsze miło, gdy to zrobicie.

No to powodzenia:)

* fanpage Multikina: 511.010 fanów, fanpage ENEMEF-u: 54.533 fanów, fanpage Klapserki: 539 fanów - dziękuję, nie mam pytań;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.