czwartek, 19 września 2013

Rozstrzygnięcie konkursu "ENEMEF Polskie Kino 2013"

Na początku - przeprosiny. Rozstrzygnięcie miało być wczoraj. Dlaczego jest dzisiaj? Bo - to chyba dobry argument z punktu widzenia tematyki tego bloga - poszłam sobie do kina, o. Poważnie, wreszcie udało mi się dotrzeć na Przeszłość Farhadiego. Żalu nie miejcie, bo jutro z tej okazji dostaniecie wyczerpującą recenzję. Tymczasem - do rzeczy.

Odpowiedź na pytanie konkursowe była prosta i brzmieć powinna (i brzmiała we wszystkich przypadkach - dobra robota, kochani): Imagine. To właśnie ten fantastyczny film dostał na WFF aż dwie nagrody (Nagroda Publiczności za najlepszy film i nagroda za reżyserię dla Andrzeja Jakimowskiego w Konkursie Międzynarodowym).


Zaproszenia na ENEMEF Polskie Kino 2013, który odbędzie się w najbliższą, piątkową noc (20.09), otrzymują właściciele takich oto adresów mailowych:

- wiolkaag@gmail.com (Multikino Kraków)
- ewelina.wachowska@gmail.com (Multikino Kraków)
- czarna.siostra@gmail.com (Multikino Koszalin)
- kranz.monika@gmail.com (Multikino Koszalin)
- agajaga@op.pl (Multikino Łódź)
- asiamusia@op.pl (Multikino Tychy)
- shy7@vp.pl (Multikino Warszawa-Targówek)
- asia19-9@o2.pl (Multikino Wrocław-Arkady)
- anna.lyzicka@gmail.com (Multikino Wrocław-Pasaż Grunwaldzki)

Zwycięzcom gratuluję i odsyłam na skrzynki mailowe, gdzie znajdziecie "instrukcję obsługi" nagrody.

Na koniec zła wiadomość: maraton nie odbędzie się w Multikinie Kielce. W związku z tym zgłoszenia, które nadeszły zanim otrzymałam tę informację, siłą rzeczy nie zostały wzięte pod uwagę. Bardzo Was przepraszam w imieniu sieci i swoim. W ramach rekompensaty dla fanów kieleckiego kina będę miała dodatkowe zaproszenie na kolejny event - szczegóły już w piątek.

Dziękuję za udział w konkursie i uwagę, do usłyszenia:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.