wtorek, 22 października 2013

Rozstrzygnięcie konkursu "House of Cards"

Cieszy mnie ogromnie fakt, że tak wielu z Was okazało swoją sympatię, a nawet fascynację serialem House of Cards. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wspólnie ekscytować się drugim sezonem, a przede wszystkim, że produkcja nie obniży lotów. A tymczasem rozwiązanie arcyprostej zagadki konkursowej.

Oczywiście, słowa "Kocham tę kobietę. Kocham ją bardziej niż rekiny krew" Francis kieruje do swojej - grzeszącej podobną moralnością jak on sam - żony, Claire Underwood.


Miło mi ogłosić, że zwycięzcami konkursu, współorganizowanego przez ale kino+ są osoby,  które nadesłały poprawne odpowiedzi z takich oto adresów:

- karolzygo@interia.pl
- macbeth@interia.pl
- sabcia100@gmail.com

Gratuluję! Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe.

Pozostałym dziękuję za liczny udział i zapraszam - do zaglądania na bloga i fanpage'a oraz udziału w kolejnych konkursach.


3 komentarze:

  1. Ale numer! :) Nie sądziłam, że mi się poszczęści :) Bardzo dziękuję - już wysłałam mailem adres wysyłki, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :-) Serial ostatnimi czasy wszyscy polecają. Ja cały czas się wzbraniam, nie lubię tego typu historii, ale jeszcze trochę i chyba naprawdę zobaczę przynajmniej kilka odcinków.

    OdpowiedzUsuń
  3. Oh, jaka szkoda, że trafiłam już na finał konkursu. Żałuję niczym rekin glonojad ;)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.